Vyhledávání:
Přihlášení:
Reklama:


Dnes je neděle, 30. dubna 2017. Svátek má Blahoslav
27.04.2017
TZ: Zahrádky v nové kolonii půjdou podruhé k prodeji

Ještě na duben připravil odbor majetkoprávní ke schválení prodeje pozemků jednotlivým zájemcům v nové zahrádkářské kolonii Sochorova v lokalitě za železniční vlečkou. 

Michal Kočí, MěÚ
 
26.04.2017
TZ: Práce na zimním stadionu pokračují podle plánu

Kompletní základové i nosné zdivo, betonáž stropu nad prvním nadzemním podlažím, příprava pláně pod ledovou plochou. Tak ve stručnosti vypadá aktuální stav v případě výstavby nového sportovního stánku. Práce na zimním stadionu ve Vyškově tak pokračují podle plánu.


Michal Kočí, MěÚ
 

18.04.2017
TZ: Nepříznivé počasí uzavřelo školní hřiště
Projekt Asistent pro volný čas dětí a mládeže, kdy zájemci můžou bezplatně sportovat na vyškovských základních školách, si dává několikadenní pauzu. Na vině je počasí. Z důvodu velmi nepříznivé předpovědi tak budou školní hřiště pro projekt uzavřená.
Michal Kočí, MěÚ
 
14.04.2017
VELIKONOCE
Velikonoce 2017 jsou tady. Znáte ještě velikonoční pořekadla a zvyky ? Co dělat, aby se v domě nedržel hmyz, aby dívky měly čistou tvář, aby se urodilo na zahrádce ?  
Šárka P.
 
11.04.2017
Za osm dní blokové čištění ignorovalo 160 řidičů
Ve Vyškově právě probíhá blokové čištěni ulic. Někteří řidiči tyhle značky ignorují a tak musí policie rozdávat pokuty, které mohou dosáhnout výše i dva tisíce korun. Harmonogram čištění naleznete na našem webu nebo na webu Městského úřadu. Dávejte si pozor, ať zbytečně neplatíte.
Šárka P.
 
07.04.2017
Vedení Vyškova poděkovalo dvěma mistrům republiky

Skok vysoký a běžecká půlka. Dva čerství republikoví mistři. Vedení Vyškova v pátek 7. dubna osobně poděkovalo za vzornou reprezentaci města dvěma mladým sportovcům. Na vyškovskou radnici se žákyně ZŠ Tyršova 4 Michaela Horváthová i Marek Kalous ze SOŠ a SOU Sochorova dostavili spolu s vedením škol i trenéry Atletického klubu AHA Vyškov. 

Michal Kočí
 
07.04.2017
Restaurace Ivanka je teď Na Městečku
Restaurace Ivanka, motorest v Ivanovicích na Hané, šmrncnutý dobou dávno minulou, se pod vedením nového nájemce proměnil na Restauraci Na Městečku. Při pohledu na jejich webovou prezentaci se dá tušit, že to vzal do rukou někdo mladý, chytrý, ambiziózní a pilný. Přejeme mnoho úspěchů a vítáme je jako nové přispěvatele denního menu.
Šárka P.
 
05.04.2017
Aktuální info ke stávce autobusů
Plánovaná stávka na 6. dubna se vyškovské autobusové dopravě vyhne.

Michal Kočí
 
05.04.2017
Velikonoční trhy na náměstí budou čtyřdenní

Základem je kvalitní sláma. Pak je nejdůležitější a zároveň nejobtížnější ji dobře nastříhat. Následně už záleží zejména na fantazii, jaké tvary nalepit. Na Zelený čtvrtek 13. dubna bude v Turistickém informačním centru Vyškov znovu připravená ukázka pro veřejnost. 

Michal Kočí
 
02.04.2017
Trhy budou znovu každou lichou středu

Uzeniny, ovčí i kozí sýry, různé druhy pečiva, ořechy, zelenina nebo třeba koření. Prodejci do města jezdí rádi a Vyškované si na trhy konané na Masarykově náměstí rychle a rádi zvykli. Trhy ve Vyškově odstartují 12. dubna a konat se budou ve stejné frekvenci jako loni: každou lichou středu. Takže další budou následovat 26. dubna. 


Michal Kočí
 
02.04.2017
Na úřadech bezkontaktně
Rychlejší platba. Vyškované mohou nově na pokladně Městského úřadu Vyškov platit bezkontaktními kartami, které se v českých peněženkách velmi rychle zabydlely. Město přistoupilo na konci března k výměně obou platebních terminálů na pokladnách. Rozsah zůstává stejný, Vyškované můžou uhradit místní poplatky, správní poplatky, pokuty nebo třeba pronájmy pozemků. Platba bude ovšem rychlejší a jednodušší. Samozřejmě zůstává i možnost klasického vložení karty s čipem. Terminály umí oba způsoby placení.
Michal Kočí
 
30.03.2017
Přibudou lákadla. Třeba hejno andulek nad hlavou

Vypravit se za megalosaurem, pozdravit klokany, bát se při pohledu na upíry, projet se na nových tobogánech. Vyškovské turistické cíle chystají novinky, díky kterým tohle všechno zvládnete ještě letos. 

Michal Kočí
 
29.03.2017
Učitelé vyškovských škol byli oceněni

Na jedné straně pokrokový pedagog Jan Amos Komenský, rub medaile pak odráží symboliku předávání znalostí a zkušeností – spojené ruce dítěte a dospělého – tedy tolik rozvíjené Komenského myšlenky. Třináct učitelů mateřských a základních škol převzalo v úterý 28. března od vedení Vyškova jako výraz uznání medaile J. A. Komenského. 


Michal Kočí
 
28.03.2017
Harmonogram čištění ulic

Sníh už se nevrátí, jaro je definitivně tady a zima po sobě zanechala odpadky, zbytky posypových materiálů i suvenýry od nezodpovědných pejskařů. Harmonogram čištění ulic po zimě je na světě. Ve vyškovských ulicích se tak už začaly objevovat cedule upozorňující na blokové čištění. 


Michal Kočí
 
27.03.2017
TZ: Velikonoční trhy
Velikonoční trhy na Masarykově náměstí se budou tento rok konat 10. - 13. dubna.
 
21.03.2017
Město dětem znovu a zdarma otevírá hřiště
Sedět shrbený nad tabletem či s ovladačem v ruce před televizí, nebo raději vyrazit s kamarády na vyškovská školní hřiště? Čtveřice základních škol se znovu připojí k populárnímu projektu Asistent pro volný čas dětí a mládeže.
Město Vyškov
 
16.03.2017
ADRESÁŘ FIREM A INZERÁTY
Dlouhodobý problém ze zápisy do našeho katalogu firem je vyřešen. Včera jsme zaktivovali prvních dvacet podnikatelů, kteří bohužel dlouho čekali na zveřejnění. Vítáme pronajímatele montážní plošiny, učitelky angličtiny, prodejce realit v Chorvatsku, pracovní agenturu a včechny ostatní. Momentálně stále ještě zlobí zadávání inzerátů z emailových adres od gmailu. Pracujeme na tom. Hezký den.

15.03.2017
VEGETARIÁNSKÁ MENU
Všimli jste si, že v nabídkách denního menu se objevili dva noví zprostředkovatelé výhradně vygetariánské kuchyně ? VEGETARIÁNSKÝ CATERING, který ve středu rozváží a v pátek vaří v Selském domě a VITALITY ZONE, která vaří celý týden, bohužel než zrekonstuuje Jídelnu na Smetanově nábřeží, momentálně jen rozváží. Jejich MENU i konktakty k objednání nejdete na našem webu. Dobrou chuť.
25.12.2016
BOHOSLUŽBY 2016
Seznam Bohoslužeb katolické Církve najde na novém webu Církve.
Šárka
 
01.06.2016
AVENTIA cateringové služby
Aventia - profesionální cateringové služby, samostatná cukrářská výroba, studená kuchyně pro rauty, garden party, rodinné oslavy. Catering s vlastním stylem. Tomuhle projektu přejeme mnoho úspěchů a spokojených zákazníků.
20.01.2013
Maškarák v Bombasticu 2013

Le-gen-dár-ní maškarní večírek, i přes mírné technické potíže s novým fotoaparátusem vám přinášíme ty nejlepší "masky" :)

Tiziana
 
17.08.2009
Fotoreport: ROCK SHOCK !
Nečekejte kompletní záznam toho, co se o tomto víkendu na vyškovské letišti dělo. To nám nebylo dovoleno, ikdyž jsme se na to celých posledních 6 měsíců moc těšili. Kačka Vám připravila fotoreportáž pro představu, jaký to bylo, pro ty, co tam nešli nebo to nestihli. Názor na tuto akci je na celý článek. Prozdradíme jediné, bylo to dobrý, fakt že jo, proto je fotoreport jen jejich. Zbytek během tohoto týdne ...
babajaka
 
11.01.2009
Fotoreport: Maškarák v Bombasticu 2. díl
Díl druhý. Zde jsou ti, co přišli později a samozřejmě vítězové, ikdyž poražených nebylo. Jediní poražení byli ti, co neměli masku, ale ty jsme moc nefotili. Děkujeme všem za super pózování a před všemi zúčastněnými ze světa fantazie smekáme kloubouk.
Šárka
 
07.01.2009
Novinka: REALITY ve VYŠKOVĚ
Překvapení je zde. Novinka REALITY právě zahajuje svůj boj o Vaši přízeň. Od teď již nemusíte mrznout u vitrínek s nabídkami realitních kanceláří, prohledávat megaweby, opisovat si telefonní čísla, hledat v soukromé inzerci. Pouze pro Vyškováky a všechny, co ve Vyškově hledají nebo nabízí. Nabídky realitních kanceláří, developerů i soukromých osob Vám přinášíme my. A nejen to. Systém je vybaven mimojiné i hypoteční kalkulačkou. Další novinky připravujeme. Přejeme Vám úspěšné hledání nového domova.
Šárka
 
11.01.2009
Fotoreport: Maškarák v Bombasticu 1. díl
Večírek Roku ! Když se z dospělých stávají děti ! Náš nejoblíbenější fotoreport! Nejhezčí fotky ! Tak to bylo i letos. Komentáře není třeba, fotky hovoří za vše. Kdo nepřišel, zaváhal. Tak třeba příště. Nádherných fotek bylo mnoho, tak i tento rok jsme je Vám rozdělili na dva díly. Toto je díl první.
Šárka
 
19.12.2007
PR: Fotoreport Maškarní bál 2.díl Bombastic
Jak pokračoval maškarní ples dál ? Kdo vyhrál a kdo se pod maskou skrýval ? Poraženi byli ti, co nepřišli. Hlavní cenu pro vítěze věnoval sponzor večírku Mobil Centrum XXL.
Jitula
 
17.12.2007
PR: Fotoreport Maškarní bál 1.díl Bombastic
Ne nadarmo je tradiční maškarní bál v Bombasticu nazýván nejvyhecovanější klubovou akcí roku okresu. Z našeho pohledu přinášíme tento týden jeden z nejkrásnějších fotoreportů na těchto stránkách. Bylo radost jej dělat a klobouk dolů, jak se umíte bavit. Díl číslo 2 se objeví ve středu. (fotoreport označen jako PR, součást předplacené reklamní kampaně klubu na tomto portále)
Jitula
 

Včera jsme zaznamenali 5555 návštěv od 134 unikátních návštěvníků (nebo chcete-li 770 unikátních IP). V rámci nadstandardní inzerce jsme zobrazili 20320 reklamních banerů a stránky našich inzerentů navštívilo 25 potenciálních nových klientů.
Novinky emailem
Chcete být neustále v obraze? Zadejte svou emailovou adresu a my Vám dáme včas vědět.
Pošlete pohlednici

© Copyright 2006-2017 Šárka Patermannová, Jan Čepelák. Obsah stránek je duševním vlastnictvím uvedených autorů a přebírání obsahu je bez písemného svolení nepřípustné.
© Copyright 2005-2017 VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., (poskytované regionální zpravodajství)
© Copyright 1998-2017 MAFRA a.s. (poskytované zpravodajství)
cd_b40e9d77a5b3972cec2d106a017f590e